Rok 2018

18.1. - Požár uhelného prachy - Cementárna Mokrá. Jednotka v IDP prováděla smáčení, likvidaci a kontrolu uhelného prachu pomocí termo kamery.

7.2. - Hlášen požár v domě, obec Vitovice. Jednotka nzasahovala.

31.3. - Čištění nánosu bláta z nádrže u Hloušku - Nešlo o zásah, nýbrž o činnost.

13.5. - Hlášen požár osobního automobilu v naší obci, jednotka ponechána v záloze.

5.6. - Požár skládky - Vyhlášen nejvyšší stupeň požárního poplachu - zde jednotka strávila 7,5hod. v počtu 7-ti osob. Viz. foto:

9.6. - Hlášen požár rodinného domu v Rousínově, jednotka nezashovala, šlo o oplaný poplach.

4.7. - Požár pole + kombajnu - Tvarožná - Jednotka hasila pomocí 3C proudů, lafetové - otočné proudnice a  jednoduchých hasebních prostředků. Zásah trval 2 hodiny a na zásahu bylo 5 členů.

10.8. - Požár remízku v obci Sivice - jednotka ponechána na základně v záloze.

14.8. - Požár meze u lesa nad obcí Viničné Šumice - jednotka nezasahovala, nýbrž v záloze na místě události.

9.9. - Požár keře - opět na stejném místě jako předchozí výjezd. Záloha na m.ú.

21.9. - Požár ve sklepě rodinného domu - Rousínov - jednotka hasila pomocí jednoho C proudu.

21.9. - Požár střechhy nízké budovy - Drnovice - Jednotka na pokyn velitele zásahu, byla nasazena v prostorách malé tělocvičny, kde za pomocí 3 dílů nastavovacích žebříku a jednoduchých hasebních prostředku  provedla rozebrání stropní konstrukce. Pomocí útočného proudu C provedla hašení a dohašování půdního prostoru nad malou tělocvičnou. CAS 32 T 815 prováděla doplňování vody do CAS 20 JSDH Drnovice. - Zde členové zasahovali přes 6hodin.

30.9. - Požár v obci Kovalovice - jednotka ponechána v  záloze na m.ú.

11.10. - Požár louky v obci Viničné Šumice - jednotka doplňovala vodu.

5.12. - Hlášen požár kamionu na dálnici D1 - Jednotka byla odvolána po cestě k zásahu šlo o planý poplach.

21.12. - Požár udírny v obci Kovalovice - jednotka ponechána v záloz na m.ú.

Celkem zásahů za rok 2018 - 15. + vykonaných činností - 16 - (většinou šlo o dovoz vody nebo zalévání čerstvě vysazených stromů)