Rok 2015

24.1. - Hlášen požár truhlářské haly v Pozořicích. Jednotka vyjížděla v druhé minutě od vyhlášení poplachu z důvodu účasti šesti členů na zbrojnici na školení. Jednotka nezasahovala, po příjezdu již byl požár lokalizován. Šlo o požár uvnitř popelnice která bvla v hale, požár se ale naštěstí nerozšířil.

14.4. - Taktické cvičení - Kovalovice - Stará pošta

30.4. - Taktické cvičení - Sivice

19.5. - Požár trávy - Sivice. Jednotka v záloze na místě události.

25.5. - Taktické cvičení - Viničné Šumice - areál ZD. Stimulace požáru kuchyňky, hledání osob a hašení sporáku pomocí 3C proudů v DT.

20.6. - Nahlášen požár domu v Rousínově, členové na místo události odjížděli s DA z noční soutěže, která zrovna probíhala v Mokré, po příjezdu byly odesláni zpět, z důvodu lokalizace požáru na místě události. S CAS po domluvě s operačním střediskem jsme ani nevyjeli.

16.7. - Požár obilí - Sivice - Jednotka kyvadlově doplňovala vodu do cisteren a členové jednotky prováděli hašení a rozhrabání slámy s dohašováním ohnisek. Dohašování také probíhalo za pomocí lafetové proudnice.

17.7. - Hlášen požár po zásahu blesku. Zde jednotka zůstala v záloze během průzkumu, zde nebyl zjištěn žádný požár.

21.7. - Požár pole - Dražovice - II. stupeň. V odpoledních hodinách jednotka hasila pole pomocí lafetové proudnice.

21.7. - Hlášen požár rodinného domu v Pozořicích, po příjezdu bylo zjištěno, že šlo o planý polach.

8.8. - Požár trávy nad obcí Viničné Šumice - u Hájenky - Jednotka vyjela s CAS a požár likvidovala za pomocí lafetové otočné proudnice.

16.8. - Hlášen požár rodinného domu v obci Královopolské Vážany - 6-ti členná posádka vyjížděla v noci v čase 03:12 - 7min. po vyhlášení poplachu s oběma vozidly. Šlo o požár střechy RD, kde jsme doplňovali vodu, rozebírali střešní konstrukci a dohašovali ohniska za pomocí 1C proudu. Příjezd jednotky: 05:48

30.8. - 17:32hod. hlášen požár lesa, který uhasili místní, zde jsme požářiště dohasili 1C proudem a řádně prolili vodou.

30.8. - 20:17hod. odlášen požár na zahradě v obci Královopolské vážany. Šlo o planý poplach.

31.8. - V 11:31 ohlášen požár uskladněného dřeva ve Vitovicích. Jednotka ponechána v záloze na míště události.

31.8. - 14:24 Jednotka vyjížděla na požád lesního porostu u hájenky nad Šumicemi. Jednotka opět ponechána v záloze na místě.

23.10 - 13:38 - Jednotka vyjela k požáru šatny a rozvaděče v obci Vin. Šumice - šlo o prověřovací cvičení.

3.11. - 13:40 - Dopravní nehoda osobního automobilu směr Rousínov - kouřilo se z vozidla. Na místo události dojeli dva členové a pomáhali při otočení vozdidla, které bylo na boku a odpojením autobaterie.  Při nehodě byly zraněné 2 osoby.

Celkem počet zásahů - 18. U zásahů stráveno - 93hod.